Paslaugos

Plaukų šalinimas

Plaukelių šalinimas cukrumi

Ar įmanoma efektyviai pašalinti plaukelius, o kartu tausoti odą? Tokią galimybę suteikia „Alexandria Professional“ technika ir šios kompanijos visiškai natūrali cukraus pasta. Cukraus pastą įmasažuojame į odą rankomis, tad plaukeliai lengvai išslysta. Dėl šios priežasties procedūra labai švelni net ten, kur oda yra itin jautri, pavyzdžiui, antakių ir bikini srityse. Jos metu jausitės maloniai, galite net prisnūsti. 

Cukraus pastoje „Alexandria Professional“ nėra jokių cheminių priedų, todėl plaukelių šalinimas nesukelia alergijos, jo metu oda nesudirgsta. Šis veiksmingas plaukų šalinimo metodas taikomas visoms kūno zonoms – nuo galvos iki kojų pirštų. Jau po pirmos ar antros procedūros plaukeliai plonėja, plaukuotumas mažėja, o kartu gerėja odos būklė. 

Be to, „Alexandria Professional“ metodas leidžia pasirūpinti ir itin jautria ar net problemine oda. Pavyzdžiui, padėti sergantiems tokiomis lėtinėmis ligomis kaip žvynelinė. Tokiu atveju keli „Alexandria Professional“ produktai naudojami kompleksiškai. Pavyzdžiui, cukraus pasta derinama su Vengrijos gydyklų purvu.