Aušros taikomosios estetikos salonas

Apie mus

Grožis - trapi dovana, kurią turime nuolat branginti ir saugoti. Jauno žmogaus veidas švyti padedamas gamtos, brandaus žmogaus veidas gali spindėti puoselėjamas su pagarba, meile ir išmanumu.

Aušros Pundzienės taikomosios estetikos kabinete dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, sukaupę ilgametę darbo patirtį, naujausias žmogaus sveikatinimo žinias, biotechnologinius resursus ir klientų pasitikėjimą.

Aušra Pundzienė - viena iš nedaugelio Klaipėdos kosmetologių, kurios rankas pažįsta jau ne vienos kartos klientai. "Aš auginu juos, o jie augina mane", - sako 20 metų grožio srityje dirbanti medikė, nepaliaujamai gilinanti ir atnaujinanti žinias apie kūno ir odos priežiūrą pasaulinėse konferencijose, kursuose bei seminaruose.

"Mus suveda bendras požiūris į grožį: kompleksinis ir visapusiškas", - sako Aušra Pundzienė, jaukiame kosmetologijos kabinete Klaipėdoje pasitikdama ir brandaus amžiaus lojalų klientą, ir pirmąkart čia užsukusį paauglį.

Individualus kliento pažinimas, atsakingas įsiklausymas į jo reikmes, kruopštumas puoselėjant tikrą grožį, - šiuos darbo principus Aušra Pundzienė perdavė ir dukrai - kolegei, darbų tęsėjai Airai Pundzytei.

Baigusi Vilniaus dailės akademiją, Aira Pundzytė pasuko į taikomosios estetikos sritį, tobulinosi įvairiose pasaulio mokyklose, tarp kurių - ir Paryžiaus profesionalioji makiažo mokykla.

"Grožis, mūsų supratimu, nėra vienkartinė, dirbtinė detalė nei trafaretas, - sako dailės bakalauro laipsnį turinti Aira Pundzytė, sertifikuota kosmetologijos ir makiažo specialistė, -Tikras grožis švyti natūraliai, o tai pasiekiama kiekvienam žmogui padedant tinkamai parinktomis priemonėmis."